
De Haaksbergse schaapskudde terug naar de schaapskooi
De kudde is weer onderweg vanuit het Haaksberger Veen naar de schaapskooi aan de Schapendrift. In de eerste week van januari 2026 verwachten we het eerste lammetje, gevolgd door zo’n 400 lammetjes tot eind maart.
De afgelopen jaren mocht er vanwege Q-koorts geen publiek in de stal komen. Onze schapen worden inmiddels jaarlijks gevaccineerd, waardoor het bezoek nu weer veilig mogelijk is. Bezoekers mogen alleen niet tussen de schapen lopen. Daarom hebben we een skybox in de stal gebouwd, van waaruit je – op afspraak – van bovenaf de pasgeboren lammetjes kunt bewonderen.
In het nieuwe jaar publiceren we op onze website en Facebook het kijkschema voor een bezoek aan onze kraamkamer. Combineer je bezoek met iets lekkers voor de kinderen en een heerlijk kopje koffie met appelgebak en slagroom in ons bezoekerscentrum!